Prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka

dzien babci i dziadka

Za chwilę dwa bardzo ważne święta – Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pewnie słyszeliście to już tysiąc razy, ale naprawdę z głębokim przekonaniem twierdzimy, że większość babć i dziadków woli dostać prezent wykonany dla nich przez wnuki własnoręcznie niż kupioną na ostatnią chwilę bombonierkę, witaminy czy krokusa. I nie ważne czy wnuk ma lat pięć, piętnaście czy trzydzieści pięć. Liczy się nie tylko pamięć, ale też danie czegoś od siebie, stworzonego z myślą o babci czy dziadku.


Dziś nie chcemy, aby ktokolwiek z Was powiedział: ja nie potrafię, nie mam zdolności plastycznych, nie szkodzi! Udowodnimy na webinarium, że taki prezent może wykonać każdy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych uczniów na Webinarium plastyczne, które odbędzie się 18.01.2021 r. o godz. 17:00.

Przygotujcie: kolorowy papier (dwustronnie kolorowy) około 7-8 kartek w różnych kolorach, nożyczki, ołówek, klej lub taśma klejąca