O nas

Jesteśmy szkołą życzliwą i przyjazną dla każdego ucznia. Rozumiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do dziecka.

Magda Wysocka

dyrektor

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz informatyki. Ukończyła zintegrowaną edukację wczesnoszkolną i edukację informatyczną, rewalidację na Uniwersytecie Śląskim oraz organizację i zarządzanie placówką oświatową na Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie. Z Niepubliczną Szkoła Podstawową FEP związana od 2016 roku. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji i jest codziennym spełnieniem. Najbardziej istotne dla Magdy jest rozwijanie dociekliwości poznawczej u dzieci, dbanie o ich harmonijny rozwój oraz codzienne pokazywanie jak wspaniały jest świat nauki. Prywatnie – Magda niedawno została mamą. Wolny czas poświęca na zabawę z synkiem, samodoskonalenie i rozwój w tematyce nauczania oraz efektywnych metod przekazywania wiedzy. Jej ogromną pasja jest gotowanie.

Absolwentka wyższych studiów magisterskich na kierunku biotechnologia oraz studiów podyplomowych z zakresu kształcenia pedagogicznego. W swoim dorobku ma pracę w laboratorium mikrobiologicznym, nauczycielka biologii i przyrody. Najwięcej radości daje jej kontakt z naturą oraz muzyka. Uwielbia pokazywać dzieciom piękno i tajemniczość świata przyrody.

Karolina Zarzycka

administracja